Logika?

Nebo nedostatek argumentů?

 

Z Hradu:

Irský poslanec Crowley uvedl, že setkáním s Ganleym v Dublinu Klaus nehorázně urazil irský lid.

Klaus na to odpověděl, že největší urážkou vůči irským voličům je nerespektování toho, jak v červnovém referendu hlasovali o lisabonské smlouvě. Já jsem se v Irsku setkal s někým, kdo zastává většinový názor v zemi, vy, pane Crowley, zastáváte názor, který je v Irsku minoritní, oponoval Klaus.

“Vy mně nebudete říkat, jaký názor mají Irové. To já jako Ir vím nejlépe,” reagoval Crowley. Irové v referendu odmítli lisabonskou smlouvu, proti níž brojí i Klaus. Irská vláda nyní zkoumá, jak tento krok zvrátit.

(citováno z Novinky.cz)

Z fóra:

Jedna z členek fóra uvedla, že svého času se většina lidí z brněnské části pohanské komunity hlásila k wicce.

Tato věta byla dvěma pány označena za nepravdivou i přes několik odkazů na poměrně relevantní zdroje (už vám někdy někdo řekl, že existují i věci, které nejsou stoprocentně ozdrojované? A přesto jsou doopravdy existující? Zmíněným dvěma pánům evidentně ještě ne)

“A budeš tvrdit Brňákům, že ty to víš lépe než oni. Absurdní:-)”, reagoval jeden z oněch dvou pánů (shodou okolností pražák, ale asi svého kolegu viděl dvojitě).

Hú ha…

Autorkou lepší perly tohoto typu už tak zůstává pouze Sarah Palin se svým prohlášením, že žije na Aljašce, z okna vidí na Rusko a proto má zkušenosti se zahraniční politikou.

One thought on “Logika?

    aktuální zdrojNo, pokud jsem to pochopila, hlavní námitka na nepřesnost zdroje se točila kolem toho, že zdroj (wiccalist) je zastaralý. To je pravda – dnes. Jenže ve zmíněné době byl relativně čerstvý. Tudíž to je asi stejné jako vyčítat historikovi, že ve své práci o 14. století použije výroky z kroniky té doby, aby doložil své tvrzení. Přece dnes už je tahle kronika taky jen “stará”. Zní to jako logika našeho známého trolla. :-))(Pro neinformované nebo zahleděné do lokálního rybníčku a vůbec… troll je termín asi jako “fluffy bunny”. A zatímco chlupatý růžový králíček může vzbuzovat spíš úsměv a je naděje, že jednou nabere moudrost a vypelichá, troll je škůdce a je nutno ho odstřelit.)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *