Balíček

Před nějakou dobou mi přišel do schránky lísteček, že mám na poště obyčejnou zásilku větších rozměrů. Tak nějak jsem tušila, co v ní asi je a tak jsem s vyzvednutím nijak nespěchala. Tak trochu i proto, že v 8:00, kdy pošta otevírá, poslední dobou obvykle sedíme s drahým v autě(a pokud ne, tak značně spěcháme s tím, abychom tam seděli co nejrychleji, neb máme zpoždění) a řítíme se ku Praze a v 18:00, kdy zavírá, si dáváme sraz v metropoli na Zličíně.

Jenže – v pondělí se ve schránce objevil další lísteček, oznamující doručení Nohavicova posledního cédéčka. Což už jsem považovala za důvod se na poště zastavit.

Zásilce číslo jedna včera vypršela lhůta pro vyzvednutí. Tak jsem si ráno říkala, no co – když budu mít štěstí, ještě tam bude a když ne, asi se nic zásadního nestane…

No, byla tam. A až v autě jsem s překvapením zjistila, že v ní místo plytkých katalogů nejmenované kosmetické firmy (i když zase – něčím se mejt musíme, ne?) leží objednaná knížka z Amazonu, co měla přijít až v půlce března…(ne miláčku, tvoje komiksy s Garfieldem ještě nedorazily). Asi to s tou konsolidací zásilek nějak popletli…

Každopádně mi to udělalo radost. I přesto, že po prvním prolistování (seděla jsem v autě a pomalu a nadšeně si listovala knížkou s pocitem, že původní cíl “dorazit co nejdřív do práce” prostě počká) mám pocit, že obsah nebude hlubším pojednáním o tématu, jak jsem doufala. No, uvidíme.

Mimochodem, město B. oproti mému očekávání nemá pouze jednu poštu v centru města. Ještě, že jsem se na ten lístek podívala a zadala tu adresu do mapy… :-)

3 thoughts on “Balíček

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *