Silvestr…

…v dekadentním stylu

Letos (teď už vlastně loni) jsem poprvé po hodně, hodně, HODNĚ dlouhé době netrávila silvestra někde s partou lidí a taky jsem snad poprvé v životě byla poslední den v roce v práci. No, náš komorní klidný “rodinný” silvestr rozhodně stál za to…

Zahájili jsme ho tím, že jsme oba dva leželi nazí v posteli, popíjeli bublinky a koukali na film. Po jeho skončení jsme do držáku na kafe zasunuli cédéčko s nápisem Kamasutra a koukali jsme dál. Prvních patnáct, dvacet minut filmu nám sice nějak záhadně úplně uteklo, ale budiž. Podle všeho jsme asi nepřišli o nic podstatného.

No, a jak jsme tak sledovali ten film, za doprovodu výkřiků typu: “No ne, tohle teda nejde”, “No auuu” a “Ale tohle už fakt ne”, usoudili jsme, že alespoň některé polohy zkusit prostě musíme, byť radši nanečisto, abychom si neublížili… Zahájili jsme takovou, kde on leží na zádech (to není fér!!!) a ona na něm tak zlehka sedí (spíš balancuje) kouskem zadku, přičemž si rukama drží nohy a k jeho tělu je takžka kolmo. Už podle popisu to zní strašně, no ne?

Takže jsem si sedla nahoru (to by ještě šlo), vztyčila nohy, chytla si je rukama a s parádním jekotem se zřítila vedle na postel. Drahý pravil, že to přece nemůže být tak složitý a že to zkusíme ještě jednou. S řevem jsem se zřítila znovu a děkovala osudu za to, že ten barák naproti ještě není dostavěnej a tím pádem prostřednictvím našich krásných francouzských oken nebavíme polovinu sousedů.

Se zhruba stejným úspěchem jsme vyzkoušeli ještě několik dalších poloh, za zmínku stojí možná ta, u které jsem si (sama? ani nápad) málem zlomila nohu, jinak všechno na jedno brdo (rozuměj – nejsi-li opice nebo z gumy, není šance se do nich napasovat). Každopádně nám tato zábava vydržela po značnou část silvestrovské noci. Její zbytek se nesl ve stylu značně obdobném, avšak o něco (o hodně:-) příjemnějším.

Každopádně domácí silvestr stál za to a to cédéčko vřele doporučuju :-)

2 thoughts on “Silvestr…

  1. My to měli bez kamasútry ale jinak v podstatě stejné a musím říci, že to byl jeden z nejlepších Silvestrů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *