Důvěřuj…

…a neopovažuj se prověřovat…Asi každý z nás má svá tajemství. Někdy malá, někdy větší.

Občas se stane, že se nějaké takové tajemství náhodou prozradí. Někdy nám to vadí víc, někdy zas až tak moc ne.

Jedno takové tajemství se mi díky vlastnímu drobnému opomenutí prozradilo o víkendu. Nepřišlo mi to nijak dramatické, prostě jsme si to vysvětlili, řekli si k tomu, co bylo třeba a zodpověděli několik doplňujících otázek.

Pro mě tím ta záležitost v podstatě skončila. S trochu negativním pocitem, že už to není tajemství, ale celkem pozitivním z toho, že se vlastně nic nestalo a vysvětlili jsme si to.

Druhá strana to bohužel viděla jinak. Nestačilo jí moje vysvětlení, ačkoliv to původní tvrdila a základní fakta tajemství projela Googlem.

Nenašlo to nic. Alespoň dá-li se druhé straně věřit. Protože moje důvěra v druhou stranu tím vzala celkem zásadně za své.

4 thoughts on “Důvěřuj…

  1. Miluju tajemstvi :-)Jak vis, ze to druha strana projela googlem? Rekla ti to? To nebylo moudre, mela si to druha strana uchovat jako tajemstvi :-)

  2. Na tohle bacha. Já jednou svěřila drahé 1/2 heslo k mailu a on projel odeslanou poštu z doby, kdy jsme spolu začínali chodit a já si psala ještě s jiným chlapem. Musím říct, že tohle ve vztahu udělalo takovou malou trhlinu – z jeho strany tím zjistěním, z mé strany tím, že mu nemůžu důvěřovat, že mi nehrabe ve věcech, do kterých mu nic není… Je to boj

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *