Jauvej…!!!

…aneb: “Nekousej mě!” :o)

 Whip Ano, přiznávám se. Podle pár chlápků jsem něco jako skrytá sadistka (podle mě ne…). A proč to? Protože když přijde na vášnivější chvíle, tak koušu… A taky škrábu… Jinak už snad nic… (Teda, aspoň podle těch, co už vědí, že před započetím intimních chvilek se mnou je dobré nasadit do uší špunty… :o). A nejlepší na tom, že o tom v tu chvíli obvykle vůbec nevím (neb mou pozornost upoutává něco úúúúúúúplně jiného… ;o)

 Crying 1 Bohužel, většina zmíněných chlapíků (v podstatě všichni, kromě jednoho) mou vášnivost vzbuzenou pochopitelně jejich uměním (!) příliš neocení. Naopak si stěžují, že ještě chvíli, a prokousla bych jim ret nebo tak něco (což se mi fakt ještě nepovedlo. Asi bych měla začít trénovat).

 Fly Swat Takže – nadchází další průzkum veřejného mínění! Jaký máte vztah k menšímu násilí v pelíšku (pozor – bičíky a důtky už patří do jiné kategorie!!!), pokud vzniká jako důsledek aktuálního rozpoložení a nemá za cíl tomu druhému způsobit bolest? I když přesně to se většinou ve větší či menší míře stane…

                           $$Jauvej$$

 

Tak to by mě zajímalo, co z toho vyleze…  Hello 

4 thoughts on “Jauvej…!!!

  1. No, to jsem netušil, že se zde dozvím takové zajímavé věci. Aspoň to prožíváš a neležíš jak leklá ryba – to se cení :o)PS: Díky za tip ohldně krabic!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *